Kamenné podlahy, pokládka kamenných podlah - Moravský Krumlov, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Brno, Moravské Budějovice, Třebíč, Hrušovany nad Jevišovkou, Pohořelice

Kamenné podlahy vynikají mnoha praktickými přednostmi. Ve srovnání se všemi ostatními materiály podlahovin vykazuje kamenná podlaha nejvyšší únosné zatížení a nejmenší opotřebení. Drobné oděrky se navíc v kresbě a reliéfu podlahy snadno ztratí a často dodají podlaze punc autentičnosti.

Kamenné podlahy jsou vhodné všude tam, kde je na prvním místě snadnost údržby a odolnost proti vlhkosti a vysokým teplotám. Kámen se dlouho zahřívá, naproti tomu ale vydává teplo ještě dlouho poté, co jsme v místnosti přestali topit. Této vlastnosti akumulovat teplo lze výhodně využít v energeticky úsporných domech. Proto je kamenná podlaha velmi vhodná pro podlahové vytápění. Kamenná podlaha je jedním z nejhygieničtějších materiálů a je vynikajícím řešením pro alergiky a astmatiky. Roztočům neposkytuje prostor k přežití a je pachově neutrální.

Výhody kamenných podlah

Velkou výhodou kamenné podlahy je její dekorativnost - sama o sobě je významným prvkem v místnosti či venkovní aplikaci. Důležitá je ochrana kamenné podlahy proti mrazu, který jako jeden z mála vlivů může podlahu vážně poškodit, zvláště v kombinaci s vlhkostí.

U podlahy z kamene je velmi důležitá její odborná pokládka - manipulace s kamenem není snadná a může být při amatérské pokládce příčinou vzniku nerovností, spár a také úrazů. Proto svěřte pokládku kamenné podlahy zásadně zkušenému podlahářství. Naše podlahářství provádí prodej a pokládku podlah z kamene mnoha výrobců, tvarů, odstínů. Poradíme Vám při výběru vhodného materiálu a seznámíme Vás se způsobem údržby kamenné podlahy, aby se z ní jednou mohli těšit i Vaši prapotomci.

Fotografie kamenných podlah

Naše služby

  • kamené kuchyňské desky
  • obložení krbů
  • kamenné podlahy
  • obložení bazénů
  • kamenné obložení koupelen
  • schody z kamene
  • kamenné terasy
  • kamenné fasády

Zajišťujeme také odborné poradenství a kompletní návrh a projekt k Vaší zakázce. Neváhejte nás prosím kontaktovat.

Kontaktujte nás

Kamenictví Juhanyak
Nový Šaldorf 205
671 81 Nový Šaldorf-Sedlešovice

Mobil CZ: +420 723 119 486
Mobil AT: +436 765 945 290
E-mail: info@kamenictvi-znojmo.cz
Web: www.kamenictvi-znojmo.cz

Kamenictví Juhanyak Znojmo - kde nás najdete