Obklady krbů z přírodního kamene, krby z kamene - Znojmo, Brno, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Třebíč, Hrušovany nad Jevišovkou, Pohořelice

Krby se v dnešní době opět stávají vyhledávanou součástí českých domácností. Výborně dotvářejí atmosféru a navozují příjemný pocit klidu a pohodlí. Krb, který skvěle vypadá, splňuje toto ještě mnohem více.

Stěny, sloupy, krby a komíny, se dají obložit kamenem v interiéru i exteriéru, částečné či kompletní obložení krbu kamenem je na volbě majitele či designéra dle široké škály provedení. Nejlépe je zajistit si u prodejce vzorek kamene a ten porovnat přímo na místě realizace za denního i nočního světla s ostatními materiály. Obložení krbu může být v interiéru pojato jako výrazný dekorativní prvek nebo se naopak ladí do celkové barevné kompozice.

Všeobecně se na menší plochy pro obložení krbu, zejména krbových komínů, může použít barevnější, tmavější či jinak výraznější provedení, naopak u obložení větších ploch, například při obložení stěn kolem krbů se volí spíše světlejší provedení. Záleží také na velikosti místnosti a na jejím osvětlení. Jednak denním světlem, ale i umělým světlem. Dekor a strukturu kamene zdůrazňuje a podporuje vhodné osvětlení lamp, lampiček, nástěnných světel atd.

Přírodní kámen zminimalizuje únik tepla

Už žádné zbytečné úniky tepla způsobené užitím nekvalitních materiálů. Přírodní kámen je totiž také velmi dobrý izolátor. S jeho použitím nebude už teplo z vašeho krbu unikat tam, kam nemá, ale pouze do míst kde je to žádoucí.

Krbová římsa z přírodního kamene

Krbová římsa je velmi praktická věc. Vznikne vám díky ní další odkládací plocha pro upomínkové, či dekorační předměty. Buďte si jisti, že budou všem na očích, protože krb obložený přírodním kamenem působí majestátním a nepřehlédnutelným dojmem.

Fotografie krbů obložených kamenem

Naše služby

  • kamené kuchyňské desky
  • obložení krbů
  • kamenné podlahy
  • obložení bazénů
  • kamenné obložení koupelen
  • schody z kamene
  • kamenné terasy
  • kamenné fasády

Zajišťujeme také odborné poradenství a kompletní návrh a projekt k Vaší zakázce. Neváhejte nás prosím kontaktovat.

Kontaktujte nás

Kamenictví Juhanyak
Nový Šaldorf 205
671 81 Nový Šaldorf-Sedlešovice

Mobil CZ: +420 723 119 486
Mobil AT: +436 765 945 290
E-mail: info@kamenictvi-znojmo.cz
Web: www.kamenictvi-znojmo.cz

Kamenictví Juhanyak Znojmo - kde nás najdete